Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Ubezpieczenia Tarnów

Ubezpieczenia Tarnów

Ubezpieczenia Tarnów

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Agencja Ubezpieczeniowa Józefa Srebro to przedsiębiorstwo istniejąca na rynku od przeszło 20 lat.
Swoje usługi świadczy w Tarnowie i w okolicach, podejmuje się zleceń zarówno dla jednostek indywidualnych, jak i przedsiębiorstw - małych, dużych i średnich.
W ofercie Agencji znajdują się produkty dostarczane przez wiodące na rynku polskim instytucje ubezpieczeniowe – a dzięki stałemu śledzeniu bieżących trendów klient może mieć pewność, że proponowane mu rozwiązanie będzie w pełni dopasowane do jego zainteresowań oraz dyspozycji finansowych. Przedstawicielstwo świadczy usługi w zakresie doboru ubezpieczeń:
- majątkowych – dla mienia i odpowiedzialności cywilnej, w tym domów i mieszkań, a także inwestycji budowlanych;
- komunikacyjnych – AC, OC i NNW - dla samochodów małych i dużych, jak również pojazdów rolniczych i motorów;
- turystycznych – dla wyjazdów zagranicznych i lokalnych;
- zdrowotnych i na życie – tak grupowych jak i indywidualnych;
- rolniczych – tak obowiązkowych, jak i dyskrecjonalnych;
- dla biznesu – zarówno dla posiadaczy jak i ich pracowników, również mienia.
Wykwalifikowany personel firmy porówna ze sobą interesujące klienta oferty, udzieli uczciwej informacji zwrotnej dotyczącej każdego produktu oraz wspomoże w wyborze najlepszej dla niego alternatywy. Udzieli niezbędnej pomocy również w wypadku kłopotów z aktualnym ubezpieczycielem i postara się znaleźć jak najbardziej korzystne dla klienta rozwiązanie tej sytuacji. Osobom, które gorzej radzą sobie w gąszczu instytucji i dokumentów pomoże dodatkowo w wypełnieniu wniosków i zaświadczeń, a także w skompletowaniu wszelkich niezbędnych pism. Skorzystanie z usług tej firmy to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie fachową pomoc, profesjonalizm i wysoką jakość usług. Miła i otwarta na pragnienia klientów obsługa kreuje przyjazną atmosferę, a doświadczenie i szeroka wiedza doradców gwarantuje nie tylko bezpieczną inwestycję, ale co najwazniejsze ukontentowanie i pełną satysfakcję nabywców. Zaufaj nam i zapoznaj się z naszą ofertą!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: