Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Bona-Vita International

Bona-Vita International

Bona-Vita International

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Rezonator biofotonowy BV – HARMONIC to najnowocześniejsze urządzenie medyczne opierające się na leczeniu technikami alternatywnymi. Dzięki produkowanej przez niego energii, wywołuje on efekt rezonansu falowego przywracając w ten sposób równowagę energetyczną całego organizmu.
Towarzyszący ból rozregulowuje nasz organizm przez co staje się od słaby i nie potrafi bronić się przed wszelkimi wirusami. Zadaniem rezonatora biofotonowego jest tzn ”zasilenie” słabych i chorych miejsc dzięki czemu bez użycia krótkotrwale działających lekarstw przywrócone zostaje zdrowie i dawna siła organizmu. Oprócz zwalczania najczęstszych schorzeń tj. bóle głowy, stawów, krzyża czy menstruacyjnych, rezonator pomaga także w nieuleczalnych chorobach.
Pani Michalina Ochman choruje na chorobę Leśniowskiego – crohna. Jest to nieuleczalne zapalenie jelita które może występować w każdym odcinku. Nieznane jest skuteczne wyleczenie owej dolegliwości. Jednym z objawów jest silny spadek odporności. Pacjentka nie mogła normalnie funkcjonować jednak po dwóch miesiącach stosowania rezonatora biofotonowego BV – HARMONIC odczuła znaczną poprawę. Zniknęły stany zapalne, pani Michalina stała się spokojna, wyciszona i jak twierdzi „ na nowo powstała do życia”.Najbardziej zadowolona jest z faktu, iż przestały być także potrzebne ciągłe wizyty u lekarzy i zażywanie lekarstw.
Zdrowie Państwa jest dla nas najważniejsze, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań by rezonator biofotonowy BV – HARMONIC przeszedł szereg badań klinicznych dzięki którym mogą być państwo pewni o jego leczniczym działaniu. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z darmowej konsultacji ze specjalistą który udzieli wszelkich informacji a także zapozna Państwa z promocją występującą przy zakupie rezonatora biofotonowego BV – HARMONIC. Państwa zdrowie jest najważniejsze!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: